Skocz do zawartości
Clutch3r

Podanie o WL

Rekomendowane odpowiedzi

OOC:

-------------------------------

Imię: Kacper
Wiek: 17
Nick Discord(razem z #xxxx): Clutch3r#3172
HEX: 76561198261075237

Coś o sobie:
Mam na imię Kacper. Jestem uczniem technikum-informatycznego. Gram w RP od 4/5 dobrych lat zaczynając  od tzw. gta pisanego (san andreas). Mam poczucie humoru i lubię gadać z innymi nie ważne czy ich znam w grze  czy ich nie znam. Decyzje podejmuję rozważnie pochodzę z okolic Poznania. Na drugie imię mam Kondrad ? i bardzo lubię sport typu: Windsurfing, Enduro, Piłka Nożna oraz oczywiście różne jazdy na rowerze, rolki, łyżwy sporty zimowe itd.
Co wiesz o RP?: 

Gra w której odgrywa się swoją postać tak by odzwierciedlało to życie realne. 
Otwarty świat w którym przez komunikator głosowy można gadać z innymi graczami odgrywającymi swoją postać.

Doœwiadczenie RP:

Odgrywalem Policjanta na którym miałem stopień oficer III stopnia oraz gangstera z dobrze ułożoną fryzurą z dobrym imieniem na mieście.
Gangster miał na imię Kasper Behind a policjant Jhony Cochones.
Gralem na serverach takich jak WyspaRP na ktorych pozyskiwalem doswiadczenie.
Skąd dowiedziałeś się o serwerze: od kolegi

-------------------------------

IC: 

-------------------------------

Imię i nazwisko: Pablo Behind
Wiek: 22
Historia postaci: 
Pochodzenie Kolumbia z miasta Medellin karnacji czarnej.
Pablo  gdy miał 9lat tata dał mu broń palną i uczył jak przeżyć na mieście bo jego ojca nie było stać na dobry dom w dobrej dzielnicy.
Od dzieciaka sprzedawał dragi by utrzymać rodzinę żeby miała z czego jeść.
Po śmierci ojca w wieku 11lat w wypadku samochodowym został sam z tym problemem.
Skończył tylko podstawówkę i w wieku 14lat rocznikowo 15 zaczął marzyć używając tylko broni swojego ojca całe dnie spędzał na strzelnicy.
Gangsterzy którzy często uczęszczali na strzelnice byli zainteresowani czynami chłopca a wręcz zafascynowani jakie miał zdolności młody chłopak.
Minęło trzy i pół roku i odezwali się do niego znani dość na mieście gangsterzy którzy złożyli mu propozycję.
Chłopak ponieważ był biedny nie mógł odmówić takiej propozycji.
Zaczęła się jego historia wszelakich napadów oraz wiele innych złych rzeczy.
Już nie dzieciak bo miał 19lat był w miarę bogaty oddał wiele swojej matce na lepsze życie.
Pewnego dnia policja złapała go przy napadzie i zarekwirowali mu pistolet swojego ojca do którego był bardzo przywiązany.
Nie mógł tego przeżyć, a że nie miał licencji bo został ukarany nie mógł jej odzyskać.
Od razu po wyjściu z więzienia zadzwonił po ludzi z którymi się obracał  i przygotował wielki skok na komendę.
Oczywiście Bogowie byli o tym poinformowani na discordzie i dali pozwolenie na takie odegranie.
Policjantów było 7-mioro a nas było 4.
Pablo wjechał ze swoją ekipą i zabił 3 policjantów (znany był z tego że bardzo dobrze posługiwał się bronią palną) w wyniku tego nie zginął choć jego dwóch kolegów tak.
Odzyskał swoją broń i powiedział że nie będzie już jej brał na byle jaki napad i kupił sobie piękną gablotkę z podświetlanymi ledami i włożył tam swoją broń ojca.
Po tej akcji nadal robił to co zawsze choć bardziej cenił życie innych bo przez 2lata nie mógł przeżyć śmieci swoich 2 bliskich kolegów.

Opis jednej kreatywnej akcji RP z udziałem twojej postaci:
José bliski kuzyn Pablo dostał wiadomość o zleceniu na zakup kokainy lokalizacja wydawała się w miarę ok i nie wzbudzała podejrzeń był to teren osiedlowego gangu, był akurat sam więc spakował swoje manetki i pojechał samochodem na umówione spotkanie. Przed wyjściem schował pod fotel zawartość z kokainą ponieważ był to sms z zastrzeżonego i na wypadek gdyby miało by dojść do przeszukania nic by przy sobie nie miał. Po wyjściu z samochodu oparł się o niego i wpatrując w telefon po chwili widzi z nad przeciwka ballasów z osiedlowego gangu idących w jego stronę, od razu po usłyszeniu kroków w jego stronę i zauważeniu ich kątem oka wiedział że może mieć kłopoty ponieważ był to uliczny gang i byli na swoim terenie dlatego szybko spojrzawszy na telefon wysłał sms do Pablo aby ten przyjechał z chłopakami na wypadek gdyby coś się stało i aby pozostali w bezpiecznej odległości. Pablo szybko domyślił się o co chodzi i zadzwonił po chłopaków. Spotkali się na parkingu tzw. głównym nazywanym przez nich. Posiadali 2 duże mercedesy klasy G przemalowane w białe kolory. Niestety José został zemdlał przez walnięcie w niego butelką od piwa  . Ballasi szybko zaczęli przeszukiwać kieszenie ale znaleźli tam tylko drobne pieniądze, telefon i paczkę papierosów. Ballasi zadziwieni zaczeli przeszukiwać auto od bagażnika zaczynając. W pewnym momencie przeszukiwania i szukania narkotyków wjechał Pablo z kolegami na umówione miejsce. Ballasi zauważając nadciągający pojazd zaczęli się ewakuować z miejsca wypadku, Pablo zajechał drogę im oraz od razu wysiedli z bronią palną po zahamowaniu auta. Po chwili przebudził się José a koledzy wszystko mu wyjaśnili. Ballasi błagali o litość, płakali i modlili się .José podszedł do klęczących ballasów po czym wypowiedział im ich motto "plata o plomo" (łapówka albo ołowiana kula)I od tego czasu Ballasi stracili kontrolę nad swoim terenem, 75% wszystkich dochodów trafiało do José a Ballasi wyjechali ponieważ byli już skończeni i zbankrutowali. Tak José, Pablo oraz cała organizacja likwidowała swoich słabszych przeciwników na rynku.

Cel w życiu twojej postaci:
Dostarczanie większych udziałów narkotykowych w Los Santos, osiągnięcie własnej organizacji zajmującą się światem przestępczym oraz kontrolowanie części miasta w raz z kuzynem José Mohito.

-------------------------------

Sytuacje:

-------------------------------
 
Jedziesz autem po drodze, stajesz na skrzyżowaniu i nagle zauważasz 5 mężczyzn w kominiarkach ubrojonych wchodzących do banku, jak się zachowasz?:
Wybiegam z auta po czym szybko chowam sie za cos przez co bede nie widoczny i wyciagam telefon z kieszeni po czym dzwonie szybko na policje i informuje ich gdzie,jak i co.

Zauważasz policjanta walczącego z jakimś bandziorem z metalową rurką w ręku, dokładnie widać, ze policjant nie ma przy sobie żadnego uzbrojenia i mocno przegrywa z bandziorem, jak się zachowasz?:
Od razu biegnę pomóc policjantowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoje podanie na WhiteList zostało przyjęte. Teraz czeka cię krótka rozmowa na naszym Discordzie.
Discord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...