Skocz do zawartości
szolims

Podanie o WL

Rekomendowane odpowiedzi

OOC:

-------------------------------

Imię: Miłosz
Nick Discord:szolims #6839
HEX: 76561198117236087

Coś o sobie: Jestem chłopcem z Krakowa i lubię grać w gry.
Co wiesz o RP?:  Tryb modyfikacji Fivem do gry Gta 5  w którym staram się grać rolę jak w prawdziwym życiu
Doświadczenie RP: grałem na strefieRP publicznym i GTARP.pro
Skąd dowiedziałeś się o serwerze:  Od kolegi 

IC: 

Imię i nazwisko: John Diggle                                                                                                                                                                                                                                                                               Wiek:  23
Historia postaci: Urodziłem się jako mały John który od dziecka nie miał ojca ani matki. Adoptował mnie wujek Staszek z Polski który zaadoptował mnie tylko po to by się nademną znęcać erotycznie, lecz pomimo tego i tak go lubiłem i nie zgłosiłem go na policję lecz gdy miałem 10 lat wujek znalazł dziewczynę, od tego czasu przestał mnie gwałcić. Gdy opowiedziałem jego (już wtedy) narzeczonej zerwała z nim. Gdy wujek się dowiedział o całej sytuacji że przeze mnie dziewczyna dała mu "kosza" gonił mnie z nożem po całym osiedlu na szczęście ludzie mieszkający na osiedlu zadzwonili po policję a mi udało się uciekać dopóki policja nie przyjedzie. Policja przyjechała zabrała wujka do więzienia a mnie na przesłuchanie. Po całej tej akcji zaadoptowała mnie rodzina Brownów u których spędziłem 8 lat na terapiach u rożnych psychologów. Po udanej próbie uleczenia mnie z depresji w którą zapadłem przez wuja Stacha zapisałem się do wojska w którym osiągnąłem  stopień capitan odszedłem po 6 latach. I próbuje ułożyć woje życie na nowo 
Opis jednej kreatywnej akcji RP z udziałem twojej postaci: Razem z kolegami mieliśmy zrobić napad na bank po 2 miesiącach przygotowań, wkroczyliśmy do akcji wszystko było przygotowana jak cycuś glancuś niewiedzieliśmy że jeden znaszych okaże się zdarjcą. Naszczęście po ciężkim wyszkoleniach we wojsku wiedziałem jak rozpoznać drania, więc wkroczyłem do akcji. gdy zaczeliśmy akcje zorjętowałem się że zdrajca ma nadajnyk schowany na tylnej części kurtki więc złosiłem to organizatorowi akcji wywaliliśmy go z pojazdu i torturowaliśmy go do momętu aż wszystko wyśpiewa naszczęście torury zadziałały i odwołał on przygotowania policji do przygotowania się na na naszą ekipę. Wystko skończyło się dobrze.
Cel w życiu twojej postaci:  pomagać innym za hajs

Sytuacje:

Jedziesz autem po drodze, stajesz na skrzyżowaniu i nagle zauważasz 5 mężczyzn w kominiarkach ubrojonych wchodzących do banku, jak się zachowasz?: zjeżdzam na bok i prubuję zadzwonić po policje.

Zauważasz policjanta walczącego z jakimś bandziorem z metalową rurką w ręku, dokładnie widać, ze policjant nie ma przy sobie żadnego uzbrojenia i mocno przegrywa z bandziorem, jak się zachowasz?:  pomagam mu bo znam mam wyszkolenie w wojsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mGGame
Twoje podanie na WhiteList zostało przyjęte. Teraz czeka cię krótka rozmowa na naszym Discordzie.
Discord

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...