Skocz do zawartości
GutekTenFejm

Podanie na WL

Rekomendowane odpowiedzi

OOC:

-------------------------------

Imię:  Dominik
Nick Discord(razem z #xxxx): _Gutekk#1771
HEX: 11000010dcc50d6

Coś o sobie: Mam na imię Dominik mam 17 lat. Interesuję się motoryzacją, muzyką oraz grami. Jestem osobą kulturalną, pomocną i sprawiedliwą.Przebywam dużo czasu przed komputerem. Uwielbiam przebywać na różnych forach z grami i się na nich regularnie udzielać. Moimi grami, które lubię są: Minecraft, ETS 2, GTA V.Lubię dzielić się swoimi pomysłami z różnymi ludźmi. Teraz powiem trochę odnośnie muzyki. Nie słucham piosenek polskich. Przeważnie są to utwory zagraniczne, które słyszy się najczęściej w radiu.
Co wiesz o RP?:  Jest to odgrywanie roli w różnych grach.  Podczas grania na serwerach RP wszystko co robimy musi być realistyczne. Każdy gracz musi mieć pomysł na styl gry postaci. Pamiętajmy że uderzanie 200km/h w ścianę  i odjeżdżanie z miejsca zdarzenia nie jest realistyczne , w realnym świecie byśmy raczej nie przeżyli.

Doświadczenie RP: Moje doświadczenie na serwerach RP nie jest zbyt bogate, ale wiadomo trzeba od czegoś zacząć. Grałem na kilku serwerach na których przygoda kończyła się bardzo szybko, ponieważ albo serwer upadał albo administracja nie 
opiekowała się serwerem i było duże zamieszanie. Dlatego między innymi piszę tutaj podanie aby moja przygoda z państwa serwerem trwała dłużej niż 1 miesiąc
Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Od mojego kolegi który jest tutaj policjantem i poleca ten serwer. (Ivan Morozow)

IC: 

Imię i nazwisko: Matt Howard
Historia postaci: (min. 120 słów)  Matt urodził się w małej wsi w stanie Teksas. Od małego dziecka zawsze interesowało go wszystko, pewnego dnia przyjechał do niego wujek którego wcześniej nie widział na oczy. Wujek który przyjechał był prezesem jednej z dużych firm dziennikarskich i gdy dowiedział się, że Matt jest zaciekawiony wszystkim to postanowił go zatrudnić jako dziennikarz w swojej firmie. Bohater bardzo wciągnął się w tą pracę, pracownicy podziwiali go z jaką pasją on wypełnia tą pracę. 
Pewnego dnia poznał dziewczynę która go upiła i zadłużyła go na ponad 100 tysięcy dolarów. Młody dorosły dorabia sobie w innych pracach aby jak najszybciej spłacić ten dług.

Opis jednej kreatywnej akcji RP z udziałem twojej postaci: (min. 70 słów) Młodemu dorosłemu bardzo powodziło się w pracy i pewnego dnia poszedł zaszaleć do klubu. Dawno nie pił alkoholu co spowodowało, że po wypiciu kilku drinków nie wiedział co się do końca dzieje. Imprezował z pewną dziewczyną która poprosiła go żeby postawiła mu drinka więc on dał jej kartę. Następnego dnia Matt obudził się obok sklepu na jednej z dzielnic, wstał i poszedł kupić sobie picie pan sprzedawca powiedział, że nie ma nic na koncie i nie może mu sprzedać tego picia.Matt zdziwiony poszedł do banku i zobaczył, że jest zadłużony na 100 tysięcy dolarów. Załamał się i postanowił to jak najszybciej spłacić więc dorabiał sobie gdzie tylko mógł....
Cel w życiu twojej postaci: Celem mojej postaci jest to aby zostać godnym mieszkańcem Los Santos i mieć dużo znajomych a także założyć firmę. 

Sytuacje:

Jedziesz autem po drodze, stajesz na skrzyżowaniu i nagle zauważasz 5 mężczyzn w kominiarkach ubrojonych wchodzących do banku, jak się zachowasz?:

Jeżeli posiadam telefon, to wyciągam go i dzwonie na policje, informując ich o danej sytuacji.

Zauważasz policjanta walczącego z jakimś bandziorem z metalową rurką w ręku, dokładnie widać, ze policjant nie ma przy sobie żadnego uzbrojenia i mocno przegrywa z bandziorem, jak się zachowasz?:

Podbiegam i staram się wywrócić bandziora tak aby policjant mógł go spiąć kajdankami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mGGame
Twoje podanie na WhiteList zostało przyjęte. Teraz czeka cię krótka rozmowa na naszym Discordzie.
Discord

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...