Skocz do zawartości
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ostatnia wygrana Pierzasty w dniu 3 Luty

Użytkownicy przyznają Pierzasty punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutral

O Pierzasty

Ostatnie wizyty

244 wyświetleń profilu
 1. Pierzasty

  KLUB GALAXY

  Nie widzę Cię od startu serwera na nim, więc zmieniam swoje zdanie i daje -1.
 2. Pan składał podanie do EMS w poniedziałek. Nie pojawił się na discordzie na rozmowę.
 3. 1. Postanowienie ogólne 1.1 Każdy członek frakcji jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu frakcji oraz regulaminu serwera. 1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. 1.3 Każdy pracownik szpitala ma obowiązek przepracować minimum 10h tygodniowo. 1.4 Zarząd frakcji może w dowolnej chwili zmienić regulamin informując przy tym wszystkich pracowników 2. Obowiązki pracownika EMS podczas służby 2.1 Na służbie medyk ma obowiązek być ubrany w stój do tego przeznaczony, który jest dostępny w szafie. 2.2 Podczas służby każdy pracownik ma obowiązek udzielić pomocy każdemu obywatelowi wyspy. 2.3 Medyk "wskrzeszoną" postać musi zabrać do karetki i do szpitala. Tam musi także odegrać odpowiednią akcję RP. 2.4 Pracownik na służbie ma obowiązek jazdy tylko pojazdami frakcyjnymi. 2.5 Medyk przed rozpoczęciem służby ma obowiązek zabrać ze szpitala całe swoje podstawowe wyposażenie 2.6 Na wezwanie na akcję w karetce powinno znajdować się min 2 medyków (jeśli dopuszcza do tego sytuacja na serwerze). 2.7 Podczas służby medyk ma obowiązek pomóc każdej osobie poszkodowanej chyba, że na miejscu policja wskaże, która osoba ma być priorytetem w pomocy medycznej. 2.8 Podczas pełnienia służby należy się bezwzględnie podporządkowywać rozkazom wyższej rangi. 2.9 Podczas służby medyk ma obowiązek wejść na radio (odpowiedni kanał na serwerze discord) 2.10 Każdy członek frakcji musi godnie reprezentować frakcje. 2.11 Medyk schodzący ze służby na wyspie ma obowiązek opuścić radio medyczne. Ratownik ma możliwość poproszenia o autoryzacje radia na odpowiednim kanale Discord. 3. Czynności zabronione podczas pełnienia służby. 3.1 Zakazuje się załatwiania spraw prywatnych (sprzedaż pojazdów, wypłacanie pieniędzy itd) podczas służby. 3.2 Na służbie zabrania się afczenia. 3.3 Podczas służby zabrania się spożywania służby alkoholu, narkotyków, czy też innych używek. 3.4 Zabrania się prowadzenia pojazdów do których nie mamy odpowiednich uprawnień i kwalifikacji. 3.5 Podczas akcji ratowniczych zabrania się rozmawiania na temat spraw prywatnych. 3.6 Zabrania się służenia pomocą medyczną w zakresie "wskrzeszania" graczy poza służbą. Może jedynie używać bandaży i odgrywać akcję RP która odpowiada aktualnej sytuacji fabularnej. 3.7 Zabrania się sprzedawać medkitów oraz bandaży. 3.8 Zabrania się używania jakichkolwiek bugów czy zgrywać się z graczami do zarabiania pieniędzy (każda akcja non-rp kończy się wyrzuceniem z medyków). 3.9 Zabrania się noszenia przy sobie różnego typu broni (jedynym wyjątkiem są kajdanki).
 4. Jak już pewnie wiecie dzisiaj o godzinie 19:00 otwieramy naszą wyspę! Chciałbym wam w skrócie przedstawić co zobaczycie na naszym serwerze: -Nowy system napadów na bank. -Dwa car dealery. -Nowy sposób na składanie podań do LSPD / EMS. -Nowy sprzęt dla EMS / LSPD. -Własny skrypt na zbieranie oraz sprzedawanie narkotyków. -Możliwość wchodzenia do bagażnika. -Sprzedaż prywatnych aut jako licytacja. -Informacje dla LSPD o kradzieży aut, napadach oraz sprzedaży dragów. -Nowoczesny tablet dla LSPD. -Wyścigi dla graczy na specjalnie do tego przygotowanym torze. -Ośrodek egzaminacyjny. -Możliwość polowania na zwierzęta ze dostarczoną do tego bronią snajperską. -Prace dorywcze: operator, złomowisko, rzeźnik, krawiec, taxi, transport. -Zautomatyzowane warsztaty samochodów (każdy może sam naprawić swoje auto). -Dodano nowe mieszkania. -Nowe bronie dla gangów. -Trzy komisariaty dla LSPD. -Wprowadzono nowy chat. -Dodano celowanie z pierwszej i trzeciej osobie. Pamiętajcie, że rzeczy na naszym serwerze to nie wszystko. Na naszym serwerze od początku będzie whitelista. Powód dodania WL od startu jest prosty. Chcemy zadbać o to, żebym na naszym serwerze grały osoby, których RP jest na przyzwoitym poziomie. W przyszłości planujemy otworzenie kolejnej wyspy z WL oraz jednej bez WL, aby mniej doświadczeni gracze mogli się na niej poduczyć odgrywania RP! Administracja na REDRISE.PL jest na profesjonalnym poziomie. Każdy wie co ma robić i na naszym serwerze nie ma miejsca na błędy. Pamiętajcie, że to tylko część nowych rzeczy, które dla was przygotowaliśmy. ? Widzimy się dzisiaj o godzinie 19:00!
 5. Już dzisiaj (03.02.2019) o godzinie 19:00 startuje nasza wyspa! Zapraszamy wszystkich na start!
 6. 1. Wstęp 1.1 Rejestrując się na forum serwera REDRISE.PL akceptujesz regulamin forum. 1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. 1.3 Zabrania się kopiowania wątków, które zostały zamieszczone na forum REDRISE.PL na inne fora. 2. Ogólne 2.1 Zakazuje się działań łamiących regulamin forum. 2.2 Zakazuje się działania ma szkodę forum. 2.3 Zakazuje się ustawiani nicków wulgarnych, poniżających inne osoby 2.4 Zakazuje się spamowania niepotrzebnymi wątkami, postami. 2.5 Zabrania się udostępniania cudzych zdjęć bez zgody autora lub osoby, która występuje na zdjęciu. 2.6 Zabrania się reklamowania innych serwerów głosowych, serwerów gry oraz innych stron www 2.7 Na forum zabrania się udostępniania linków referencyjnych oraz linków do stron zewnętrznych. 2.8 Na forum zabrania się obrażania, wyzywania, poniżania innych użytkowników. 3. Zakończenie 3.1 Regulamin będzie na bieżąco aktualizowany i każdy użytkownik forum ma obowiązek się z nim zapoznać. 3.2 Administracja zastrzega sobie brawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie. 4. Dodatkowe informacje 4.1 Każdy użytkownik forum ma prawo wypowiedzieć się pod podaniem innej osoby, ale swoją wypowiedź za lub przeciw musi poprzeć dwoma argumentami. 4.2 Zakaz wypowiadania się pod apelacjami innych. 4.3 Jeżeli w danej kategorii jest dostępny wzór do postu, użytkownik ma obowiązek się do niego zastosować. 4.4 Administracja może przydzielić punkt ostrzeżeń bez podania powodu w notatce. 4.5 Posty nieaktywne przez dłużej niż 5 dni zostaną zamknięte, oraz przeniesione do archiwum. Bezwzględny zakaz kopiowania REGULAMINU!
 7. 1. Wstęp 1.1 Używając chatboxa akceptujesz regulamin forum oraz regulamin chatboxa. 1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. 1.3 Regulamin będzie na bieżąco aktualizowany i każdy użytkownik forum ma obowiązek się z nim zapoznać. 1.4 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie. 1.5 Na chatboxie obowiązuje regulamin forum. 2. Ogólne 2.1 Zakazuje się obrażania, poniżania innych użytkowników. 2.2 Zakazuje się wysyłania ponad 3 wiadomości pod rząd. 2.3 Zakazuje się podawania linków do podań, apelacji w celu szybszego ich rozpatrzenia.
 8. Pierzasty

  KLUB GALAXY

  Dobra propozycja, +1. Jeżeli Technik da radę to ogarnąć to akceptuje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...